MİLEN MUTFAK ÜRÜNLERİMİZ

MAKİNA ÖZELLİKLERİ

Çikolata Rendeleme Makinası Özellikleri

Milen Mutfak Ekipmanları Sanayi. Sincap Çikolata Rendeleme Makinası. Dünyada Ve Türkiyede Bir İlk Olan Çikolata Rendeleme Makinası Ar-Ge Ürünüdür. Pastacılık Sektörünün Rendelenmiş Çikolata İhtiyacını Karşılama Konusunda Sıkıntılı Olduğu Görüldü. Pastacılık Sektörden Gelen İstekler Doğrultusunda. Firmanızda Pastacılık Sektöründeki 27 Yıllık Deneyimini Aktarıp Ve Pastacılık Sektörüyle Birlikte Calışılarak Araştırma Sonucunda Çikolata Rendeleme Makınası Geliştirilip Pastacılık Sektörünün Rendelenmiş Çikolata İhtiyacı Karşılanmıştır.

Sincap Çikolata Rendeleme Makinası Pastacılık Ve Gıda Sektörünün Hizmetine 2007 De Sunulmuştur. Pastacılık Ve Lokantacılık Sektöründe 27 Yıllık Deneyim. 1979 Den Bu Yana Pastacılık Ve Restorant Sektörüne hizmet veren Milen Mutfak Ekipmanları Sanayi Siz Değerli Müşterilerimizin Daha Ergonomik Ve Daha Seri İmalatına Katkı Sağlamak Amacı İle Her Gecen Gün Ar-Ge Ekibi İle Koordineli Yeni Buluşlara Da İmza Atmaktadır. İvedik Organize Sanayi Bölgesinde 400m2 Kapalı 200m 2 Acık Alanda Müşteri Memnuniyetini Temel Alarak Profesyonel Kadrosu İle Faaliyet Göstermektedir.

Yeni Ar-Ge Çalışması Olan Sincap Çikolata Rendeleme Makinası, Malzeme Israfından. İşcilikden. Zamandan. Enerjiden. Tasarruf Sağlayan Sincap Çikolata Rendeleme Makinasını, Pastacılık Ve Gıda Sektörüne Sunmakla Kıvanclıyız.

Milen Mutfak Ekipmanları Sanayi

ÇİKOLATA RENDELEMEDE SİNCAP DÖNEMİ
SİNCAP'LA GELEN KOLAYLIK

Sektörün ihtiyaçlarını gidermek, sektöre kolaylık getirecek ürünler konusunda Ar-Ge çalışmaları yapan Milen Mutfak, Sincap Çikolata Rendeleme Makinesi ile bir ilke imza attı.

Yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla sektörde yeniliklerin öncüsü olan Milen Mutfak tarafından 2007 yılında hizmete sunulan Sincap Çikolata Rendeleme Makinesi işletmelerin vazgeçilmezi oldu.

Malzeme israfını önlemesi, işçilikten, zamandan, enerjiden tasarruf sağlaması sebebiyle üretildiği tarihten itibaren yoğun ilgi gören, Sincap Çikolata Rendeleme Makinesi, bugün yurdumuzun dört bir yanında bulunan saygın pastanelerde kullanılmaktadır.

» Dış yüzey olduğu gibi paslanmaz malzemeden üretilmiştir.
» Temizlenmesi oldukça kolaydır ve Hijyeniktir.
» 2,5 KG lık Kuvertür çikolatayı 15 ile 20 dakika gibi çok kısa bir sürede rendeleyebilirsiniz.
» Asla parça malzeme bırakmaz çikolatanız ziyan olmaz.
» Soğutulmuş yada normal sıcaklıktaki bir Kovertür Çikolatayı istenilen kalınlık ayarında ince veya kalın rendeleme yapabilirsiniz.
» Kullanımı kolaydır, Kovertür Çikolatayı kolayca rendeleme haznesine yerleştirebilir ve sabitleyerek en kısa zamanda rendeleme işlemine başyabilirsiniz.
» Doğrayıcı bıçağı kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Bıçağın 8 koşesinide kullanabilirsiniz.
» Mengene ağzında bulunan Kovertür Çikolatayı asla eritmez ve Kovertür Çikolata asla rendeleme esnasında ısınmaz.
» Mengene ağzında bulunan Kovertür Çikolata rendelemesi bittiği anda makina kendiliğinden durur. Enerji tasarrufu sağlarsınız.
» İsteiğinize göre Sincap Rendeleme Makinası 220 Volt veya 380 Volt olarak üretilir.

Rendelemeden kalan parça çikolata
Çikolata kalınlık ayar yeri                      Bıçak değiştirme
SEKTÖRDE YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ ÖNCE KALİTE, SONRA HİZMET : MİLEN MUTFAK


İLETİŞİM

İvedik Organize San. Bölgesi 1122. Cad. (Eski 22. Cad.) 1417. Sok. (Eski 634. Sk.) No: 24 Yenimahalle ANKARA

Gsm : +90 532 553 96 83
Telefon : +90 312 395 25 55
Faks : +90 312 395 25 56

E-Posta : info@milenmutfak.com.tr

SOSYAL MEDYA

milen mutfak facebook  milen mutfak twitter    milen mutfak sobuman  milen mutfak grafytim

Copyright © 2015 Milen Mutfak Tüm hakları saklıdır. Sitenin içeriği Milen Mutfağa, tasarımı Grafytim ve yazılımı sobuman.com'a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.